Hakkımızda

Şirket Profili

Firmamız; otomotiv sektöründe halen "Oto Çinler Dorse ve Damper San. ve Tic. Ltd. Şti." olarak sürdürdüğü çalışmalarına 1986 yılında "Çinler Otomotiv Mamülleri Ltd. Şti." ortağı olarak başlamıştır. 1994 yılında otomotiv sektöründe, senelerin vermiş olduğu deneyimleri birleştirerek "ÇİNLER DORSE" markasını oluşturup, tüm kardeşlerin bir araya gelerek büyüttükleri marka, 1998 yılında kapı imalatı olarak üretim yapan "Çinler Ahşap Kapı" olarak da farklı bir yüz kazanmıştır.

2004 yılında yeni üretim yeri 4.000 m2'lik bir alanda hizmete açılıp pazarın büyümesi ve artan talep üzerine 2008 yılında bu alan 7.000 m2 olarak genişletilmiştir. 2018 yılı büyüme planımız ise; üretim hattımıza ek olarak organize sanayi bölgesi alanında 20.000 m2 açık-kapalı alan olacaktır .

Bugüne kadar taahhüt etmiş olduğumuz projelerimizdeki başarımızın sırrı, her işimizde yeni bir heyecan duymamız, olası problemlerdeki çözümü, müşterimizi de sürece dahil ederek bulmamız ve planlamamızdır. Bu sayede " Çinler Dorse" markası; bölgesinde sektörün lideri konumuna gelmiştir.

Amacımız; modern makinalar ve deneyimli personelimizle yüksek kaliteli, güvenilir bir imalat ile yükünüzü güvenle taşımaktadır.